WIRELESS ÇÖZÜMLERİ

Günümüz kablosuz ağ yapıları mobilite cihazların artmasıyla hayatımızda vazgeçilmez hale gelmiştir. Wireless sistem gün geçtikte hayatımızda olmaya devam edecektir.Peki wireless yapılarında bizleri ön Plana çıkaran durumlar ise kullanılacak ürün cihazlarımızın yapıya uygun bir topoloji oluşturması ve bu cihazların stabil bir şekilde yönetimi bilgi teknoloji uzmanları açısında önemli bir yere sahip olmaktadır.

Kablosuz ağ sistemleri ofislerimizde işyerlerimizde kullanıldığı gibi indoor ve outdoor alanlarda oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Bu yapılar açık alanlarda günümüz şartlarında oldukça kullanılmaktadır. İndoor ve outdoor wireless kurulumu yapıldıkta sonra özellikle açık platformlarda kimlik doğrulama yada sms ile onay alma mekanizmaları devreye girmektedir bunun sebebleri Wireless yayın yapan merkezin bu bilgileri toplaması ve raporlaması kanun da yer almasındandır. Wireless yapılarında mesh teknolojisi gelişmesiyle birlikte a noktasındaki cihaz b noktasındaki cihaz ile haberleşme sağlayarak kablosuz olarak birbirleri arasında senkronize çalışmaya başlamıştır.

Kablosuz ağlar nerede kullanılabilir sorusu ise şu şekilde özetleyebilriz ;hoteller,açık kapalı alanlar,spor salonları,etkinliklerde,ofisler,golf sahalarında,restoranlarda kullanılmaktadır.


Network Alt Yapı Ürünleri

Firmanız ihtiyaçların belirlenmesi ve buna uygun network cihazların kullanılması network alt yapısının oluışması açısından önemli noktalardan biridir. Müşterilerimize network projesi oluşturulması süreci ciddi bir süreç olup uzman kadromuz ile bu duruma çok ciddiye almaktayız. Kendi bünyemizde network konusunda uzman kadroyu barındırmak bizlere yetmiyor dünya üzerinde neler oluyor hangi ürünler piyasaya çıkıyor ve bu ürünlerin test edilmesi için ciddi arge çalışmaları yapmaktayız.


Wireless Alt Yapıları

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz wireless çözümleri konusunda ciddi uzman bir kadro ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kablosuz ağ konusunda kendi bünyemizde arge çalışmaları yaparak bu uygulamaları sahaya kolaylıkla uygulama safhasını gerçekleştiriyoruz. Wireless alt yapı indoor ve outdoor olarak değerlendirildiğinde ciddi bir plan proje işlemi olduğu kabul etmemek elde değil. Bir projeyi alırken yapının içerde ve dışarda uygulanacak prosedür yapısı bizler için çok önemli vazgeçilmez noktalardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz bu çalışma prensibi neticesinde, teknik ekibimiz arasında sağlanan koordinasyon sağlamlığı, yıllardır birçok proje ve sahada elde etmiş olduğumuz deneyim ile birleştirilerek, aynı anda birçok sahada sorunsuz kurulum yapabilmemize imkan sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz projelerde ürün gamı çok önemli. Bizler yanlış wireless ürünleri konuşlandırır isek güzel olmayan sonuçlar ön plana çıkacaktır.


Ekibimizin Vermiş Olduğu Wireless Çözümleri

  • Noktadan noktaya wireless çözümleri
  • Noktadan çok noktaya wireless çözümleri
  • İç ortam wireless çözümleri
  • Dış ortam wireless çözümleri