Gizlilik

Üyelerimizin - Müşterilerimizin www.fixnet.com.tr sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre FixNET Telekomünikasyon Ltd. Şti. ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler FixNET Telekomünikasyon Ltd. Şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, fatura ödeme ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Sitemiz sürekli https protokolü üzerinden çalışmaktadır. Bu yüzden sitemize giriş yaptığınız andan itibaren şifreli protokol üzerinden iletişim sağlanmaktadır.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (FixNET Telekomünikasyon Ltd. Şti. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları FixNET Telekomünikasyon Ltd. Şti. ‘ye aittir.