KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

29 Ocak 2009 yılında kurulan firmamız, Türk Telekom ile Toptan Satış sözleşmesi imzalamış ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumun'dan İnternet Servis Sağlayıcı, Alt Yapı İşletmeciliği ve STH (Sabit Telefon Hizmeti) Lisansına sahiptir. Vermiş olduğumuz internet hizmetlerini Türk Telekom'un altyapısının bulunduğu tüm noktalardan siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Türk Telekom'un 33 Pop noktasından Edirne Veri Merkezimize noktadan noktaya bağlantılar ile Tüm İllerde kendi altyapımız ile hizmet sunmaktayız. Edirne'nin Avrupaya yakınlığı ile stratejik noktada bulunan veri merkezimiz ile yurtdışı'na en düşük ping seviyelerine ulaşabilmekteyiz.

Merkezimiz olan EDİRNE de Kendi Fiber Altyapımız üzerinden gerçek fiber optik (gpon) hizmetini evinize kadar getirebilmekteyiz. Metro ethernet gibi kurumsal hizmetleri de kendi fiber altyapımızdan sunabilmekteyiz. Firmamıza ait veri merkezinde sunucu barındırma, sunucu kiramala, noktadan noktaya mpls, vpn gibi her türlü telekomünikasyon hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

NEDEN FİXNET?

Geçmişinde çeşitli internet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekteyiz. Uzman kadromuz ile çağrı merkezimizden birebir iletişim kurarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

 • TAAHHÜT

  Taahhüt'süz sunduğumuz internet hizmetleri ile istediğiniz zaman hiçbir ceza ödemeden internet paketlerinizi iptal ettirebilirsiniz.

 • KOTA

  Kotasız ve ayrıca Adil Kullanım Kotasız internet hizmetlerimiz ile yüksek hızlarda sürekli, hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

 • VDSL2

  VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line 2) telefon hizmeti için kurulmuş bakır kablo altyapısı kullanan bir geniş bant erişim teknolojisidir. ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı ve stabil bir internet bağlantısı sağlar. 100Mbit internet erişimi imkanı sunar.

 • FİXNET FİBER

  Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye'de ugulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. FixNet ile FTTX hizmetlerimizden Türk Telekom'un altyapısının desteklediği tüm noktalarda hizmet verebilmekteyiz.

 • ONLINE YÖNETİM

  Sağlamış olduğumuz tüm internet hizmetlerimiz için gerçek zamanlı yönetim imkanı sunmaktayız. Online olarak müşteri panelimizden dsl şifrenizi değiştirebileceğiniz gibi kullandığınız veri miktarını öğrenebilir, arıza kaydı bırakabilir, kredi kartınızla faturalarınızı ödeyebilir, faturalarınıza ulaşabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

FixNet, misyon ve vizyonunu gerçekleştirirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki FixNet çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.

VİZYONUMUZ

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Dünya'da önde gelen firmaların arasında yerimizi almak.

Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle bir Türk firmasını Dünya'ya tanıtmak.

En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak.

Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.